فروشگاه سورس یونیتی

Motive.io به چشم انداز تسریع نوآوری در صنعت انرژی می پیوندد

می 5, 2023

Motive.io به برنامه Chevron Technology Ventures Catalyst می‌پیوندد.

Motive.io

 

Motive.io به چشم انداز برای تسریع نوآوری در صنعت انرژی می پیوندد.

این سه‌شنبه، Motive.io به مجموعه شرکت‌های فناوری Chevron Technology Ventures پیوست که برای سرعت بخشیدن به نوآوری در صنعت انرژی کار می‌کنند.

Motive.io شرکتی است که بر آموزش همه جانبه برای کاربران نهایی سازمانی تمرکز دارد. این شرکت دارای رزومه معتبری از مشتریانی مانند Accenture، Salt River Project و SD Mines است.

برنامه Chevron Technology Ventures Catalyst با هدف تسریع ایجاد راه‌حل‌های فناوری سازمانی نوظهور که آینده صنعت انرژی را تعریف می‌کنند، است.

رایان چپمن، مدیر عامل Motive.io، خاطرنشان کرد که شرکت او از اینکه بخشی از برنامه Catalyst شرکت Chevron Technology Ventures است، “مفتخر و هیجان زده” است.

چپمن همچنین اضافه کرد:

انتخاب برای این برنامه فرصتی فوق‌العاده برای Motive.io برای همکاری با Chevron Technology Ventures را نشان می‌دهد، زیرا ما همچنان به پیشبرد راه‌حل‌های آموزشی همهجانبه خود برای بخش انرژی ادامه می‌دهیم.

 

سیستم مدیریت Motive XR

 

Motive.io راه‌حل‌های آموزشی همه جانبه را برای توزیع AR و VR به مشتریان سازمانی ارائه می‌دهد. از طریق سیستم مدیریت Motive XR (XMS) شرکت، توسعه دهندگان می توانند برنامه های آموزشی همه جانبه را در سراسر محل کار ایجاد، مدیریت و استقرار دهند.

علاوه بر این، پلت فرم XMS ایمن است و مشتریان سازمانی را قادر می سازد تا با خیال راحت یک برنامه XR را برای کارمندان، کارآموزان و دانش آموزان توزیع کنند. Motive.io در کنار مجموعه مشتریان خود، در بازارهای تولید، مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل نیز حضور دارد.

XMS شبیه سازی های تعاملی را برای تمرین مهارت ها در یک محیط دیجیتال کنترل شده به کارآموزان ارائه می دهد. توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از چارچوب‌های Unity SDK، برنامه‌های AR و VR را برای طیف وسیعی از دستگاه‌ها ایجاد کنند.

هدف Motive.io ارائه راه‌حل‌های آموزشی جذاب و فراگیر است که حفظ و عملکرد کارآموز را بهبود می‌بخشد. طبق گفته Motive.io، مشتریان این شرکت گزارش می دهند که XMS به ساده سازی توسعه نرم افزار آموزشی همه جانبه و توزیع آن کمک می کند. XMS کتابخانه ای از نرم افزارهای یکپارچه را برای بهینه سازی خط لوله توسعه فراهم می کند.

علاوه بر این، پلت فرم XMS می تواند برنامه های آموزشی مهارت نرم را با استفاده از برنامه StoryFlow یکپارچه ایجاد کند. با استفاده از این سرویس، توسعه دهندگان سازمانی می توانند سناریوهای مکالمه ای را با آواتارهای انسانی ایجاد کنند.

آموزش کاراکترهای آواتار می تواند به صورت واقعی با فایل های صوتی وارد شده همگام شود، واکنش نشان دهد و با انیمیشن های داخلی حرکت کند. علاوه بر این، XMS از Amazon Lex و Microsoft Azure AI برای ادغام آواتارهای هوش مصنوعی برای ارائه بازخورد فوری در طول سناریوهای آموزشی استفاده می کند.

علاوه بر این، XMS به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا محیط‌های  بزرگ «دنیای باز» ایجاد کنند. توسعه دهندگان می توانند این جهان های آموزشی را با آواتارهای آماده هوش مصنوعی و صحنه های آموزشی در مقیاس بزرگ پر کنند.

علاوه بر این، این پلت فرم به ماژول های آموزشی تصادفی اجازه می دهد که چالش های جدیدی را در جلسات مکرر ایجاد کنند. در جلسات XMS، مربیان همچنین می توانند با ارائه مراحل آموزشی همه جانبه با دشواری های مختلف، از فراگیران در همه سطوح حمایت کنند.

منبع:www.xrtoday.com