فروشگاه سورس یونیتی

Dataiku پلتفرم هوش مصنوعی مدیریت سازمانی خود را معرفی کرد

می 6, 2023

Dataiku پلتفرم هوش مصنوعی مدیریت سازمانی خود را معرفی کرد

 

dataiku

 

پلتفرم هوش مصنوعی سازمانی Dataiku سرویس آنلاین کاملاً مدیریت شده را اعلام کرد رایان یک ویرایشگر ارشد در TechForge Media با بیش از یک دهه تجربه در پوشش آخرین فناوری و مصاحبه با چهره‌های پیشرو صنعت است.

دیتایکو یک نسخه آنلاین کاملاً مدیریت شده از پلتفرم هوش مصنوعی سازمانی خود را برای کمک به شرکت‌های کوچکتر در راه‌اندازی معرفی کرده است.

پلتفرم علم داده‌ها را قادر می‌سازد تا داده‌های خام را از طریق تجسم داده‌ها یا ایجاد داشبورد به بینش‌های عملی تبدیل کند و همچنین از آموزش مدل‌های یادگیری ماشین پشتیبانی می‌کند.

«دسترسی همیشه در Dataiku از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. Florian Douetteau، مدیر عامل Dataiku گفت: ما Dataiku Online را برای رفع نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط، علاوه بر استارت آپ ها، توسعه دادیم.

از لحاظ تاریخی، Dataiku شرکت‌های بزرگ را با منابعی برای استقرار و مدیریت پلتفرم خود مورد هدف قرار داده است – شرکت‌هایی که شامل Unilever، GE، Cisco، BNP Paribas و بیش از ۴۰۰ شرکت دیگر هستند.

نسخه آنلاین جدید شرکت‌های کوچک‌تر را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به مدیران اختصاصی و استفاده از زیرساخت‌های خود از پلتفرم Dataiku استفاده کنند.

دوتئو افزود:

ما می‌خواهیم به شرکت‌هایی که به تازگی سفر داده‌ها و تجزیه و تحلیل خود را آغاز کرده‌اند کمک کنیم تا به قدرت کامل پلتفرم ما دسترسی پیدا کنند، جایی که می‌توانند با بهبود عملیات روزانه خود با ابزارهای داده ساده شروع کنند و سپس داده‌های خود را حتی بیشتر با ماشین ارتقا دهند. یادگیری.

شرکت‌ها برای انجام کارهای بزرگ با داده‌های خود به داده‌های بزرگ نیاز ندارند، و Dataiku Online راه‌اندازی را برای دسته‌ای کاملاً جدید از شرکت‌ها – از استارت‌آپ‌های ناب گرفته تا SMB‌های کوچک – آسان‌تر می‌کند.

پشته داده های ابری و ابزارهای ذخیره سازی مانند ابزارهای Snowflake، Amazon Redshift، Google BigQuery و موارد دیگر را می توان با پلتفرم آنلاین Dataiku ادغام کرد. در واقع، یک نسخه از پیش یکپارچه این پلتفرم را می توان در Snowflake Marketplace یافت.

اسکات واکر، شریک مدیریت در مشتری اولیه Dataiku Online Sarissa Partners، اظهار داشت:

“Dataiku Online به ما اجازه می دهد تا روی تجزیه و تحلیل تمرکز کنیم، نه مدیریت سرور. خدمات مشتری نیز سریع است.

بینش داده‌ها رشد ما را تقویت می‌کند و Dataiku Online به ما امکان می‌دهد سریع‌تر از رقبای خود بینش‌ها را توسعه دهیم.»

برای کمک به شرکت‌های کوچک‌تر برای دسترسی به منابع رقبای بزرگ‌تر خود، Dataiku پیشنهادی را به‌طور خاص برای استارت‌آپ‌ها راه‌اندازی کرده است.

شرکت‌های مرحله اولیه – آنهایی که کمتر از دو سال عمر دارند، یا با بودجه ۵ میلیون دلاری یا کمتر – و استارت‌آپ‌هایی که کمتر از پنج سال پیش یا با بودجه کمتر از ۱۰ میلیون دلار تأسیس شده‌اند، واجد شرایط قیمت‌گذاری با تخفیف هستند.

منبع:www.artificialintelligence-news.com