فروشگاه سورس یونیتی

Canon با پلتفرم بومی Meta Quest خود به راه‌حل‌های همه جانبه‌تر می‌پردازد

می 3, 2023

Canon با پلتفرم بومی Meta Quest خود به راه‌حل‌های همه جانبه‌تر می‌پردازد.

 

 

کانن اخیراً دسترسی اولیه به پلتفرم Kokomo ImmersiveCalling خود را در کانادا و ایالات متحده برای Meta Quest 2 باز کرده است.

آخرین راه حل کانن که در اواسط آوریل رونمایی شد، به دنبال تحولات نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی (CES) 2022 در لاس وگاس است.

افراد می‌توانند از هدست‌های Quest 2 خود که به تلفن هوشمند یا تبلت سازگار متصل شده‌اند، استفاده کنند و امکان ارتباط رو در رو با سایر کاربران را فراهم کنند.

برای افزایش تعامل با پایگاه کاربر خود، Canon قصد دارد رویدادهای آنلاین متعدد و پیشنهادهای هدایایی را با بنیانگذاران و سازندگان محتوا راه اندازی کند. برخی از نام‌های برتری که به این راه‌اندازی پیوستند عبارتند از Nathaniel de Jong، Casandra Vuong و Chary Keijzer.

Canon همچنین از Discord برای باز کردن کانالی برای بازخورد، به‌روزرسانی و سایر اطلاعات کلیدی استفاده می‌کند.

این برنامه از فناوری‌های تصویربرداری چهره و محیط‌های واقعی از طریق هدست و برنامه همراه استفاده می‌کند. این دو دستگاه به طور یکپارچه «ظاهر واقعی» کاربران را با حرکات و حالات چهره واقعی بازسازی می کنند.

Kokomo ImmersiveCalling کانن امکان ارتباطات در مقیاس واقعی ۱:۱ را فراهم می کند و کاربران واقعیت مجازی (VR) را به طور کامل بازسازی می کند تا با دیگران تعامل داشته باشند. این راه حل از دوقلوهای دیجیتالی تمام بدن کاربران برای ارتباطات استفاده می کند. این به مردم اجازه می دهد تا احساس ارتباط داشته باشند، داده ها و رسانه های دیجیتال را در زمان واقعی و با حضور فضایی پیشرفته به اشتراک بگذارند.

کاربران با دسترسی زودهنگام می توانند برنامه بتای Meta Quest App Lab را دانلود کنند. این امر جفت شدن با برنامه موبایل Canon را برای دستگاه های Android و iOS فراهم می کند.

Canon پس از معرفی لنز دوربین Dual Fisheye خود در ماه می سال گذشته، تلاش خود را در بازار واقعیت توسعه یافته (XR) افزایش داد. راه حل جدید، فیلمسازی VR را با فیلمبرداری سه بعدی استریوسکوپی دموکراتیزه کرد.

با استفاده از استوک دوربین EOS R5 کانن، لنز چشم ماهی دوتایی ۱۸۰ درجه ویدیوهای VR و فیلم ثابت می‌گیرد. این به حرفه‌ای‌ها و تازه‌کارها اجازه می‌دهد تا محتوای همه جانبه‌ای را برای Meta Quest 2 ایجاد کنند.

همچنین دارای میدان دید ۱۹۰ درجه (FoV)، اپتیک های سری L درجه یک و فن آوری های کنترل شعله برای فیلم برداری در محیط های دارای نور پس زمینه است.

یکی از موارد استفاده کلیدی برای دستگاه شامل آلن بوکاریا از Media Monks، یک فیلمساز کهنه کار واقعیت مجازی و مدافع فناوری های فیلمبرداری کانن بود.

بوکاریا با تجربه طولانی داستان سرایی همهجانبه خود، سال گذشته با XR Today بحث کرد که چگونه لنزهای Fisheye Canon به فیلمبرداری «This Is Bike Life»، فیلمی درباره فرهنگ دوچرخه سواری ورزشی شهری در کالیفرنیا، قدرت بخشیدند.

به گفته کارگردان، سیستم EOS VR Canon تصاویری با وضوح بالا ۸K و فیلم‌برداری ۳۶۰ درجه را ارائه می‌دهد. سیستم کانن همچنین فیلمسازی استریوسکوپی را با قیمت مقرون به صرفه و دسترسی به ابزارهای توسعه دهنده و استودیو و غیره دموکراتیزه کرد.

منبع:www.xrtoday.com