فروشگاه سورس یونیتی

Alienware مانیتور ۳۴ اینچی انحنادار و گیمینگ با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی را عرضه کرد

اکتبر 5, 2019

Alienware مانیتور ۳۴ اینچی انحنادار و گیمینگ با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی را عرضه کرد

مانیتور گیمینگ Alienware با پنل انحنادار و ۱۲۰ هرتزی در کنار قابلیت‌های جذاب گیمینگ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

Alienware در نمایشگاه Gamescom 2019 از مانیتور انحنادار بزرگ و منحصربه‌فرد گیمینگ  خود رونمایی کرد و اکنون این مانیتور را در دسترس قرار داده است. مانیتور انحنادار ایلین‌ور اکنون به‌طور مستقیم از طریق وب‌سایت Dell به فروش می‌رسد.

مانیتور Alienware 34 نمایشگر ۳۴ اینچی و انحناداری با رزولوشن ۱۴۴۰×۳۴۴۰ پیکسل است. این مانیتور گیمینگ امکانات مختلفی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد که از بین آن‌ها می‌توان به نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی، پنل IPS و زمان پاسخ‌دهی ۲ میلی ثانیه اشاره کرد. در مانیتور جدید ایلین‌ور شاهد فناوری G-Sync انویدیا هستیم که امکان اجرای بازی‌ها با نرخ‌ فریم پایداری در صورت استفاده از کارت‌های گرافیک انویدیا را فراهم می‌کند. انحنای ۱۹۰۰R با نسبت تصویر ۲۱:۹ تجربه‌ی فراگیری را به ارمغان خواهد آورد.

مانیتور گیمینگ Alienware 34

طراحی مانیتور گیمینگ Alienware، بسیار چشمگیر به‌نظر می‌رسد. این مانیتور از زبان طراحی جدید ایلین‌ور موسوم به «Legend» بهره می‌گیرد؛ بدنه‌ی سفید با نورپردازی RGB قابل شخصی‌سازی، از جمله‌ی عناصر زبان طراحی جدید ایلین‌ور و مانیتور گیمینگ آن به‌شمار می‌آید.

مانیتور گیمینگ ایلین‌ور اکنون با قیمت ۱۵۰۰ دلار به‌طور مستقیم از طریق فروشگاه اینترنتی رسمی Dell در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

منبع:www.zoomit.ir