فروشگاه سورس یونیتی

«گیم کلوب گیمرها» نخستین پلتفرم برگزاری تورنومنت بازی‌ با نام «گیم کلوب گیمرها» آغاز به کار کرد

آوریل 30, 2019

«گیم کلوب گیمرها» نخستین پلتفرم برگزاری تورنومنت بازی‌ با نام «گیم کلوب گیمرها» آغاز به کار کرد

کلوب گیمرها

 

پلتفرم گیم – کلوب گیمرها شروع به کار کرد. کلوب گیمرها با هدف ایجاد تحول در حوزه سرگرمی‌های الکترونیک ایجاد شده است. این پلتفرم جهت برگزاری مسابقات بازی‌های ویدیویی به صورت کاملا آنلاین در رشته‌های مختلف بوده و فعالیت خود را به تازگی آغاز کرده است.

 

سرگرمی‌های الکترونیک در سال‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای را تجربه کرده و گردش مالی آن در یک سال به زودی از مرز یک میلیارد دلار عبور خواهد کرد. ایران نیز با ۲۸ میلیون گیمر، جزو بازی‌خیزترین کشورهای منطقه خاورمیانه بوده که مملو از استعدادهای بی‌نظیر است. اما نبود زیرساخت‌های مناسب در حوزه سرگرمی‌های الکترونیک، باعث شده تا رشد این حوزه در کشورمان با سرعت کمی اتفاق بیفتد. پلتفرم گیم – کلوب گیمرها، قصد دارد با ارائه‌ی راهکارهای نوین و حرفه‌ای، به مرجعی برای گیمرهای حرفه‌ای کشور تبدیل شده تا بتوانند در حوزه‌ی تخصصی خودشان فعالیت کرده و به درآمدزایی برسند.

 

در حال حاضر تعداد تورنومنت‌هایی که در کشورمان برگزار می‌شود به نسبت تعداد گیمرها، بسیار کم بوده و همین مسئله باعث می‌شود گیمرهای حرفه‌ای انگیزه‌ی کمی برای ادامه‌ی فعالیت خود داشته باشند. در حالی که کشورهای مختلفی در دنیا اهمیت زیادی به ورزش‌های الکترونیک می‌دهند و سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی در این زمینه کرده‌اند. به طور کلی سرگرمی‌های الکترونیک یکی از حلقه‌های کلیدی صنعت بازی است که به بازاریابی محصولات، درآمدزایی گیمرها و اسپانسرها منجر می‌شود. اضافه شدن ورزش‌های الکترونیک به المپیک در آینده‌ی نه چندان دور نیز نشان می‌دهد چه آینده‌ای در انتظار این حوزه است.

این پلتفرم که تحت دامنه Game.ir فعالیت می‌کند، با برگزاری نخستین تورنومنت در رشته فیفا ۲۰۱۹  آغاز به کار کرد و قرار است مسابقات متعددی را در آینده نزدیک برگزار کند.

منبع: Click.ir