فروشگاه سورس یونیتی

اپلیکیشن تور مجازی AirPano City Book

می 4, 2019

AirPano City Book اپلیکیشنی ساده و زیبا با استفاده‌ی لذت‌بخش است. City Book نوعی تور مجازی است که با آن می‌توانید عکس‌های پانورامای ۳۶۰ درجه‌ی چشم‌نوازی را از برخی از زیباترین شهرهای دنیا، شامل نیویورک، پاریس، بارسلون، دبی، آمستردام، سنگاپور، رم، شانگهای، بوئنوس آیرس و مسکو، تماشا کنید. علاوه‌براین به‌گفته‌ی سازنده‌ی این اپلیکیشن شهرهای بیشتری در آینده به آن افزوده خواهند شد. درحال‌حاضر این اپلیکیشن دارای بیش از ۳۰۰ پانورامای کروی باکیفیت است.

 

AirPano City Book

در صفحه‌ی اصلی City Book می‌توانید کتاب روبرویتان را باز کنید و شهرها را ببینید یا با انتخاب علامت قطب‌نما از پایین سمت راست تصویر، شهرها را روی نقشه مشاهده کنید. با باز کردن کتاب و جابه‌جاشدن بین شهرها، از انیمیشن زیبای آن لذت خواهید برد. در این قسمت با لمس دکمه‌ی City Guide از بالا سمت راست، می‌توانید اطلاعات مختصری را درباره‌ی شهر موردنظر مشاهده کنید. با انتخاب شهر نیز به تور مجازی آن وارد می‌شوید و می‌توانید پانوراماهای متعدد، بسیار جذاب و باکیفیتش را ببینید. همچنین با انتخاب دکمه‌ی تعبیه‌شده در بالا سمت راست تصویر می‌توانید به‌جای تغییر زاویه‌ی دید به‌طور دستی، آن را با حرکت دادن گوشی تغییر دهید.

 

AirPano City Book

در مجموع City Book، اپلیکیشنی بسیار جذاب است اما مانند اکثر اپلیکیشن‌ها ویژگی‌های منفی نیز دارد و از آن‌ها می‌توان به قیمت ۱۹.۹۹ دلاری و به‌روز نبودن برخی از تصاویر اشاره کرد. علاوه‌ براین سازنده‌ی این برنامه، اپلیکیشن رایگان AirPano Travel Book را نیز برای iOS عرضه کرده است که کارکرد مشابهی دارد.

 

منبع: www.zoomit.ir