فروشگاه سورس یونیتی

مراقبت های بهداشتی با فناوری های XR

آوریل 30, 2023

نقشه بازار XR Healthcare برای سال ۲۰۲۳

مبتکرانی که مراقبت های بهداشتی را با فناوری های XR متحول می کنند

 

مراقبت های بهداشتی با فناوری های XR

 

از آنجایی که عصر تحول دیجیتال همچنان جهان را با سرعتی خارق العاده تغییر می دهد، نوآوران دائماً راه های جدیدی را برای استفاده از واقعیت گسترده کشف می کنند. امروزه، راه حل های همه جانبه می توانند به بهبود همه چیز از ارتباطات و همکاری گرفته تا ابتکارات آموزشی کمک کنند.

در فضای مراقبت‌های بهداشتی، ابزارهای VR، AR و MR بر روشی که متخصصان پزشکی جدید مهارت‌های خود را توسعه می‌دهند، از بیماران حمایت می‌کنند و حتی خطرات را در طول روش‌های جراحی کاهش می‌دهند، تأثیر می‌گذارند. با ابزارهای همهجانبه مناسب، متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند پشتیبانی بصری از راه دور را به بیماران در هر کجا که هستند ارائه دهند.

این راه‌حل‌ها همچنین می‌توانند زمان بهبودی را تسریع کنند و با متخصصان همکاری مؤثرتری داشته باشند. امروز، ما در حال بررسی برخی از فروشندگان برتر هستیم که در فضای XR سرمایه گذاری می کنند تا به ساختن آینده ای جدید برای مراقبت های بهداشتی کمک کنیم.

GigXR

 

GigXR با تمرکز بر اکوسیستم واقعیت ترکیبی، تجربیات آموزشی همه جانبه و هولوگرافیک را به متخصصان در فضای مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. پلت فرم یادگیری Gig Immersive از برنامه های هولوگرافیک مختلف برای آموزش تشکیل شده است که طیف کاملی از آموزش مراقبت های بهداشتی را در بر می گیرد.

با GigXR، نوآوران مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند استفاده از اجساد، آدمک‌ها و بیماران شبیه‌سازی‌شده را جایگزین یا تقویت کنند و روشی را که متخصصان مهارت‌های جدید ایجاد می‌کنند تغییر دهند. تیم ها می توانند از بیماران هولوگرافی شبیه سازی شده، سناریوهای بالینی و موارد دیگر در یک محیط مبتنی بر ابر استفاده کنند. بعلاوه، GigXR همچنین با شرکت های مراقبت های بهداشتی در توسعه منابع آموزشی جدید کار خواهد کرد و به تولید ماژول های جدید به طور منظم ادامه می دهد.

CareAR

 

شرکت فناوری مخرب، CareAR، بر کمک به تیم‌های خدماتی مستقر در هر نقطه از جهان با ارائه تجربیات AR از راه دور متمرکز شده است. پلتفرم ابزار جامع این شرکت که با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی تقویت شده است، تضمین می‌کند که سازمان‌ها می‌توانند تجارب همهجانبه‌ای را در طیف وسیعی از دستگاه‌ها و سیستم‌های عامل ایجاد کنند و به اشتراک بگذارند.

مشتریان CareAR می توانند از فناوری ارائه شده توسط برند برای ایجاد دارایی های هوشمند به صورت سه بعدی و همچنین تجربه خدمات تعاملی استفاده کنند. این پلتفرم همچنین شامل دسترسی به یک سیستم گزارش گیری و تجزیه و تحلیل جامع برای ردیابی بینش های مرتبط در سراسر تجربه کاربر است. CareAR همچنین ابزارهای تخصصی را برای اهداف آموزش و آموزش از راه دور ارائه می دهد.

موشک VR

 

پلتفرم Digital Health، Rocket VR تجربیات درمانی واقعیت مجازی را ارائه می دهد، به طور خاص بر حوزه سلامت روان تمرکز دارد. هدف این شرکت ارائه تجربیات فراگیر و جذابی است که برای بهبود سلامت روان و رفاه آنها طراحی شده است. نوآوران می توانند برای ایجاد تجربیات منحصر به فرد خود به پلتفرم Rocket VR دسترسی داشته باشند.

این پلتفرم دارای ویژگی های اجتماعی داخلی برای تعامل است و دسترسی به بازی ها و تجربیات شناخت درمانی از پیش ساخته شده را ارائه می دهد. ده‌ها محیط مختلف برای دسترسی به کتابخانه Rocket VR وجود دارد و تیم‌ها همچنین می‌توانند تجربه واقعیت مجازی خود را با کمک تیم Rocket VR شخصی‌سازی کنند. کتابخانه تجربیات درمانی همچنین شامل دسترسی به برنامه های مبتنی بر شواهد بر اساس تقاضا برای موارد استفاده مختلف است.

کوچینگ پزشکی مجازی

 

شرکت شبیه سازی آموزش مراقبت های بهداشتی، Virtual Medical Coaching به آماده سازی متخصصان در زمینه پزشکی برای موقعیت های پرخطر در یک محیط امن کمک می کند. این شرکت تجارب یادگیری واقعیت مجازی را ایجاد می کند که به طور خاص بر حوزه مراقبت های بهداشتی متمرکز است. از طریق فناوری ارائه شده توسط این شرکت، سازمان‌ها می‌توانند به محیط‌های انعطاف‌پذیر و جذاب دسترسی داشته باشند که برای شرایط مختلف شبیه‌سازی شده قابل تنظیم هستند.

در حال حاضر، این شرکت کتابخانه ای از تجربیات مربیگری ارائه شده از طریق واقعیت مجازی، برای مواردی مانند آموزش ایمنی در برابر تشعشع، و زایمان ارائه می دهد. این تیم همچنین بر روی ماژول هایی کار می کند که موضوعاتی مانند MRI و سی تی اسکن و ماموگرافی را پوشش می دهد.

 

FundamentalVR

 

FundamentalVR که توسط تیم جراحی بنیادی ایجاد شده است، فناوری آموزشی را برای جامعه پزشکی توسعه می دهد. در کنار انبوهی از منابع آموزشی که برای کار بر روی هر لپ‌تاپ، هدست واقعیت مجازی یا دستگاهی طراحی شده‌اند، FundamentalVR راه‌حل‌های سازگار با ابزارهای بازخورد لمسی را نیز ارائه می‌دهد. در قلب این سیستم، محلول هوش لمسی جراحی قرار دارد که برای تقلید از احساسات واقعی انواع بافت ها و ابزارهای پزشکی کالیبره شده است.

شرکت‌هایی که با FundamentalVR کار می‌کنند می‌توانند از میان طیف وسیعی از ابزارها، از جمله CollaborationVR، فضایی که تیم‌ها می‌توانند به هم متصل شوند و دانش را به اشتراک بگذارند، انتخاب کنند. همچنین سیستم HapticVR برای تجربه‌های حرکتی و یک راه‌حل StandaloneVR برای ارائه موقعیت‌های تمرین رویه‌ای از طریق یک دستگاه ساده وجود دارد.

Osso VR

 

پلت فرم آموزش و ارزیابی جراحی که توسط Osso VR ساخته شده است، راه‌هایی را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، آموزش و روش‌های عملی به شرکت‌های تجهیزات پزشکی و کارشناسان مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌دهد. راه حل پلت فرم دسترسی مستقیم به تجربیات آموزشی مجازی را با ابزارهای تحلیل و گزارش داخلی برای کمک به رهبران کسب و کار در ردیابی عملکرد فراهم می کند.

Osso VR یکی از بزرگترین کتابخانه های آموزشی جراحی VR را ارائه می دهد و به طور مداوم راه حل های جدیدی را برای رسیدگی به طیف وسیعی از موارد استفاده در محیط پزشکی ایجاد می کند. Osso VR به عنوان شریک ترجیحی متا، با فناوری‌های آماده که در کنار فرآیندها و ابزارهای آموزشی رایج کار می‌کند، کار می‌کند. ابزارهای شرکت برای بهبود یادگیری و به خاطر سپردن گردش های کاری پیچیده در آزمایش های چندگانه سطح ۱ ثابت شده است.

AppliedVR

 

AppliedVR با تمرکز بر حوزه درمان جامع واقعیت مجازی نسخه ای، راه حل هایی را برای مدیریت درد مزمن و بهبودی در فضای پزشکی تولید می کند. این سازمان تحقیقات جامع فناوری واقعیت مجازی را در سناریوهای درمانی اعمال می کند و به بیش از ۶۰۰۰۰ بیمار در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

AppliedVR مسئول توسعه RelieVRx (EaseVRx سابق) است، یکی از تنها ابزارهای واقعیت مجازی همهجانبه مجاز FDA که برای درمان درد مزمن طراحی شده است. این راه حل از نظر بالینی ثابت شده است که تداخل و شدت درد را برای بیماران مبتلا به کمردرد مزمن کاهش می دهد. این شرکت همچنین در حال کار بر روی انواع ابزارهای دیگر برای بخش پزشکی است.

Augmedics

 

شرکت ناوبری جراحی واقعیت افزوده، Augmedics، ابزارهایی را می سازد که برای بهبود نتایج جراحی با فناوری های همهجانبه طراحی شده اند. این برند راه حل های سفارشی برای صنعت پزشکی تولید می کند که دارای اتصال بی سیم و تجسم آناتومی سه بعدی است. در قلب مجموعه Augmedics، سیستم XVISION قرار دارد که دارای کنترل جامع جراح، فناوری هدایت پوشیدنی و محتوای قابل تنظیم است.

فناوری این برند به طور خاص برای کمک به قرار دادن هوشمندانه اجزای حیاتی در جراحی ستون فقرات در نظر گرفته شده است. هدف این سیستم ارائه دید “اشعه ایکس” از ستون فقرات به جراحان و مبتکران در زمینه پزشکی است تا به ناوبری دقیق و کنترل پیشرفته کمک کند.

ویرتی

فروشنده پلتفرم یادگیری همهجانبه Virti تجربیاتی را برای افزایش آموزش و آموزش در محیط پزشکی و سازمانی ایجاد می کند. برای شرکت‌های پزشکی، Virti یک راه‌حل آموزشی همهجانبه برای HCP ارائه می‌کند که برای کمک به پیشگامان ایجاد فرصت‌های توسعه بهتر برای دانشجویان مراقبت‌های بهداشتی ساخته شده است. راه حل ها توسط کارشناسان شبیه سازی ساخته شده اند تا ایمنی مراقبت های بهداشتی و مراقبت از بیمار را بهبود بخشند.

راه‌حل‌های Virti را می‌توان برای اشکال مختلف آموزش در محل کار، آموزش مهارت‌های نرم‌افزاری حیاتی به متخصصان و ساده‌سازی فرآیند ورود به کار مورد استفاده قرار داد. کاربران می توانند تجربیات خود را با استفاده از دانش آموز Virti بسازند یا به کتابخانه ای از تجربیات از پیش ساخته شده دسترسی داشته باشند. به علاوه، پشتیبانی از ویدیوهای تعاملی، خلق انسان مجازی و موارد دیگر وجود دارد.

 

هولوآناتومی

 

HoloAnatomy یک راه حل آموزشی واقعیت مجازی است که توسط تیم دانشگاه کیس وسترن در کنار مایکروسافت هولولنز و کلینیک کلیولند ایجاد شده است. پیشنهاد واقعیت ترکیبی در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد و از آن زمان نتایج قابل مشاهده ای را ارائه کرده است. ۸۱ درصد از دانش آموزان گفتند که جلسات یادگیری با استفاده از HoloAnatomy یا به خوبی یا بهتر از درس های حضوری بود.

پیشنهاد HoloAnatomy با دسترسی به یک کتابخانه جامع دارایی از پیش ساخته شده، متشکل از بیش از ۸۰۰۰ منبع برای ساختن ارائه ها و جلسات آموزشی ارائه می شود. کاربران می توانند هر قسمت از آناتومی انسان را در پلتفرم انتخاب و برچسب گذاری کنند و از جلسات تعاملی چند کاربره با ابزارهای مشترک داخلی استفاده کنند.

متولد استودیو

 

توسعه دهندگان VR، Born Studios راه حل های مجازی متعددی را تولید می کند که برای رسیدگی به مشکلات و سناریوهای روزمره ساخته شده است. استودیوی طراحی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده می‌تواند با شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی برای تولید پروژه‌ها از ابتدا، کمک به فرمول‌بندی ایده، ایجاد مفهوم و فرآیندهای راه‌اندازی همکاری کند. این شرکت به فضای Horizon Worlds و همچنین راه حل های آموزشی متاورس دسترسی دارد.

 

مراقبت های پزشکی Fresenius

 

Fresenius Medical Care یک شرکت مراقبت‌های بهداشتی آلمانی-آمریکایی است که در سن XR سرمایه‌گذاری می‌کند که به بیماران مبتلا به بیماری‌های کلیوی راهنمایی و پشتیبانی می‌کند. این شرکت طیف وسیعی از درمان ها و راه حل های خدماتی را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی تولید می کند، از جمله ابزارهای آموزشی VR.

سیستم آموزشی ایمن بمانید هم از متخصصان پزشکی و هم از بیماران به طور همزمان پشتیبانی می کند و دسترسی به یک محیط دیجیتالی را فراهم می کند که در آن افراد می توانند مهارت های مقابله با بیماری های مزمن و بهبود بیماری را بیاموزند. گزینه های مختلف زبان در دسترس است، و سیستم مستقل برای استفاده در هر مکانی در دسترس است، بدون نیاز به نصب.

Ghost Productions

 

شرکت انیمیشن پزشکی Ghost Productions به تیم های حرفه ای در ایجاد دارایی های مجازی و دیجیتال برای آموزش و خدمات به بیمار کمک می کند. تیم متخصصان انیمیشن این شرکت می توانند در کنار شرکت ها در توسعه راه حل های جدید سه بعدی برای آموزش و حمایت از متخصصان پزشکی کار کنند. در قلب جعبه ابزار این شرکت برای سازمان های مراقبت های بهداشتی، انتخاب شبیه سازی های VR جراحی است.

این برنامه های منحصر به فرد توسعه یافته با طیف وسیعی از مفاهیم پزشکی سازگار هستند و شرکت ها می توانند سازمان را برای توسعه راه حل های جدید از ابتدا استخدام کنند. شرکت With حتی کیت نمایش جراحی Wraith VR خود را ارائه می دهد که شامل دسترسی به یک دستگاه VR است که می تواند از نرم افزارهای Quest 2 و کتابخانه های Steam استفاده کند.

 

فناوری PrecisionOS

 

PrecisionOS راه حل های آموزشی مدولار طراحی شده برای کمک به متخصصان پزشکی در توسعه مهارت های مراقبت های بهداشتی خود را تولید می کند. این شرکت از شبیه‌سازی‌های دقیق از محیط‌های جراحی مختلف استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که متخصصان می‌توانند حافظه عضلانی و دانش مورد نیاز خود را برای ارائه مراقبت استثنایی از بیمار توسعه دهند.

پلتفرم یادگیری درجه پزشکی به طور واقعی تجربیات را در یک محیط با وفاداری بالا، با راه حل هایی که می توانند با موارد استفاده مختلف تطبیق دهند، بازسازی می کند. PrecisionOS همچنین می‌تواند در کنار شرکت‌های تجهیزات پزشکی کار کند تا به آنها کمک کند آموزش مهارت‌های زیستی ارائه شده به تیم‌ها را با واقعیت مجازی تقویت کنند. برنامه‌های PrecisionOS مقیاس‌پذیر هستند و با ابزارهای تحلیل عملکرد آموزشی و گزارش داخلی همراه هستند.

Rendever

 

Rendever با تمرکز بر مراقبت از سالمندان، یک شرکت فناوری است که با قدرت واقعیت مجازی و توانایی آن در کاهش احساس انزوا آزمایش می کند. کیت کامل ابزارهای درمانی قابل تنظیم ارائه شده توسط Rendever به ارائه دهندگان مراقبت های ارشد اجازه می دهد تا تجربیات منحصر به فردی را در مناظر غوطه ور ایجاد کنند تا به بهبود حافظه و حفظ اطلاعات کمک کنند.

Rendever همچنین اولین تجربه های مجازی و کاملاً هماهنگ شده اجتماعی را ایجاد می کند تا به سالمندان در برقراری ارتباط مجدد با افراد دیگر و ایجاد دوستی های جدید کمک کند. از آنجایی که این پلت فرم با در نظر گرفتن افراد مسن ساخته شده است، در نظر گرفته شده است که استفاده از آن آسان و ساده باشد. به علاوه، شرکت ها می توانند به طور منظم با کمک کارشناسان برنامه نویسی زنده به تجربیات جدید دسترسی داشته باشند.

سیم ایکس

 

شرکت آموزش پزشکی VR، SimX، تجربیات آموزشی را برای متخصصان پزشکی ایجاد می‌کند که با واقعیت توسعه‌یافته بهبود یافته است. فناوری ثبت اختراع به دانش آموزان، مربیان و بیماران اجازه می دهد تا در زمان واقعی با یکدیگر تعامل داشته باشند. به علاوه، تیم واقعیت مجازی می تواند در کنار متخصصان در چشم انداز مراقبت های بهداشتی برای ایجاد شبیه سازی های سفارشی برای نیازهای خاص کار کند.

پلتفرم SimX و ابزارهای آموزشی با طیف وسیعی از هدست‌ها و دستگاه‌ها سازگار است و به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که محیط‌های آموزشی را در کمتر از پنج دقیقه راه‌اندازی کنند. کاربران می توانند از تجربیات چندنفره استفاده کنند و با استفاده از ابزارهای گزارش دهی و تحلیلی که در پلتفرم تعبیه شده است، اطلاعات پشت صحنه را باز کنند.

VR Medical

 

اکوسیستم پزشکی VR که توسط ۳D for Science ساخته شده است، به کاربران اجازه می دهد در دنیایی غوطه ور شیرجه بزنند که در آن می توانند به طیف وسیعی از شبیه سازی های آموزشی دسترسی داشته باشند. کتابخانه تجربیات مجازی این شرکت شامل راه حل های آموزشی برای فرآیندهای پزشکی و همچنین مراقبت و پشتیبانی از بیمار است. ۳D for Science همچنین می‌تواند در کنار شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی برای ایجاد تجربیات و اپلیکیشن‌های واقعیت مجازی منحصر به فرد برای تکرار محیط‌های خاص کار کند.

تیم ۳D for Science از کسب و کارها در فضای مراقبت های بهداشتی با فرآیندهای انیمیشن، تصویرسازی و طراحی وب و همچنین توسعه تجربیات واقعیت افزوده و مجازی پشتیبانی می کند. تیم ها می توانند برنامه های تعاملی خود را از ابتدا ایجاد کنند یا به کتابخانه ای از ابزارهای موجود در انواع هدست ها و دستگاه های دیجیتال دسترسی داشته باشند.

دانش پژوهان سلامت

 

تیم محققین سلامت تجربیات آموزشی را در واقعیت مجازی برای موارد مختلف استفاده می‌کند. این سناریوهای توسعه و یادگیری که بر اساس پروتکل‌های مبتنی بر شواهد ساخته شده‌اند به به حداقل رساندن پذیرش مجدد و خطای پزشکی کمک می‌کنند. راه حل ها شامل یک محصول پشتیبانی زنده قلبی پیشرفته است که به طور واقعی سناریوهای ایست قلبی را مدل می کند.

منبع:www.xrtoday.com