فروشگاه سورس یونیتی

ماوس گیمینگ هوشمند کورسیر مرکز ثقل بهینه را تشخیص می‌دهد

ژوئن 15, 2019

ماوس گیمینگ هوشمند کورسیر مرکز ثقل بهینه را تشخیص می‌دهد

چند سالی است که ماوس های گیمینگ با قابلیت اضافه کردن وزنه به بازار آمده اند؛ اما همواره تنظیم محل و مقدار وزنه ها به عهده کاربر بوده و پیدا کردن نقطه بهینه با آزمون و خطا انجام می شده است. حالا شرکت کورسیر (Corsair) از ماوس گیمینگ جدیدی رونمایی کرده که به صورت «هوشمند» مرکز ثقل بهینه را برای کاربر پیدا می کند.

کورسیر

محصول مورد بحث که Nightsword نام گرفته، ۶ جایگاه اتصال به همراه دو ست وزنه دارد که در مجموع ۱۲۰ حالت مختلف جایگذاری با وزن ۱۱۹ تا ۱۴۱ گرم را در اختیار کاربر قرار خواهد داد. البته پس از اتصال وزنه ها، با استفاده از نرم افزار مخصوص می توان مرکز ثقل ماوس را مشاهده کرد در صورت نیاز، محل وزنه ها را تغییر داد.

ماوس گیمینگ Nightsword کورسیر از سنسور ۱۸۰۰۰Dpi برخوردار است

در کنار ویژگی مورد اشاره، Nightsword از سنسور ۱۸۰۰۰Dpi نیز بهره مند شده که کاربر می تواند از طریق نرم افزار iCUE کورسیر دقت آن را با فواصل ۱Dpi تنظیم کند که به معنی کنترل کامل روی حسگر ماوس خواهد بود. «شمشیر شب» همچنین در چهار نقطه از نورپردازی داینامیک RGB LED برخوردار شده که این بخش ها نیز با استفاده از iCUE قابل شخصی سازی خواهند بود.

Nightsword با ۱۰ دکمه قابل برنامه ریزی و قیمت ۸۰ دلار به دست مشتریان خواهد رسید؛ با این حال کمپانی مذکور برای افرادی که به گزینه ارزان قیمت تری علاقه مند هستند، ماوس M55 RGB Pro را هم معرفی کرده که با مبلغ ۴۰ دلار قابل خریداری خواهد بود.

 

کورسیر

این ماوس گیمینگ تنها به دو ناحیه نورپردازی مجهز شده و با هشت دکمه قابل برنامه ریزی و سنسور ۱۲۴۰۰Dpi، نیاز روزمره هر گیمری را برطرف خواهد کرد. لازم به ذکر است که سوییچ دکمه های ژاپنی Omron موجود در M55 با دوام ۵۰ میلیون کلیک، عمر طولانی مدت ماوس را تضمین خواهند کرد.

منبع: digiato.com