فروشگاه سورس یونیتی

لینک دائمی دانلود موتور بازی سازی آمازون لامبریارد ۱٫۱۸

می 1, 2019

لامبریارد ۱٫۱۸

آمازون موتور بازی‌سازی جدید، پرقدرت و رایگان خود بانام لامبریارد (Lumberyard) را رونمایی و منتشر کرد. این موتور به کاربران تطابقی قوی با ساختار سرور سرویس‌های تحت وب آمازون ارائه می‌دهد که به بازی کردن آنلاین و همین‌طور توییچ، شبکه انحصاری بازی‌های ویدیویی خودشان، قدرت می‌بخشد. برای دریافت جزئیات بیشتر درباره این موتور جدید با زومجی همراه باشید.

این موتور بازی‌سازی در حالت آزمایشی به همراه منبع کامل کدهایش هم‌اکنون برای دانلود و ساخت بازی‌های کنسولی و رایانه شخصی به‌طور کاملاً رایگان در دسترس است. آمازون هیچ پولی بابت حق امتیاز و اشتراک دریافت نمی‌کند.

لامبریارد ۱٫۱۸ قدرتمند است و به‌اندازه کافی امکانات دارد تا با آن بتوان بازی‌های درجه‌ یک و نسل فعلی ساخت. قابل‌ذکر است که آمازون با سونی و مایکروسافت قراردادهایی برای ابزار ساخت بازی دو کنسول نسل هشتمی‌شان بسته است؛ پس با اجرای این موتور، بلافاصله می‌توانید برای پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان بازی بسازید. پشتیبانی از موبایل به‌زودی افزوده خواهد شد.

قانونی کردن لامبریارد با استفاده مستقیم از سیستم ابری سرویس‌های تحت وب آمازون (Amazon’s Web Services) انجام می‌شود. اگر از موتور استفاده می‌کنید، اجازه دارید از تکنولوژی ساخته‌شده توسط خودتان (حول سرورها) استفاده کنید ولی اگر می‌خواهید از یک شخص ثالث استفاده کنید، این شرکت باید خود آمازون باشد.

تطابق ابزار شبکه توییچ با لامبریارد در سطوح پایین نفوذ پلتفرم موردنظر را (که بازی با استفاده از موتور برای آن ساخته می‌شود) در فضای استریمینگ ویدیو افزایش می‌دهد.

در کنار لامبریارد ۱٫۱۸، این آمازون گیملیفت (GameLift) را ارائه داده که برای مدیریت و تنظیم بازی‌های آنلاین مبنی بر سرور با استفاده از سرویس‌های تحت وب آمازون به کار می‌رود. این سرویس برای کاربران لامبریارد به‌صورت اختیاری در دسترس خواهد بود. گیم‌لیفت به ازای هر ۱۰۰۰ کاربر فعال، ۱.۵ دلار برای مصرف‌کنندگان قیمت خواهد داشت و قیمت سرویس‌های تحت وب به همان صورت معمولی خواهد بود.

 

نرم‌افزار Amazon Lumberyard یک موتور بازی‌سازی بسیار پیشرفته است که به طور کامل با سرویس‌های وب آمازون و پلتفرمِ توئیچ یکپارچه سازی شده است و  این امکان را می‌دهد که بازی‌های ویدیویی بسیار باکیفیتی را برای کامپیوتر، موبایل و کنسول‌های مختلف تولید کنید. آخرین نسخه این موتور بازی از لینک زیر قابل دانلود است.

ویندوز (حجم : ۸٫۵ گیگابایت)

https://d1a5h15s88ekwk.cloudfront.net/1.18.0.0/lumberyard-1.18-866460a-pc.zip

 مکینتاش (حجم : ۱۲ گیگابایت)

https://d1nwo8xtqsfuln.cloudfront.net/1.18.0.0/lumberyard-1.18-866460-mac.tgz

منبع: ahmadkarami.blog.ir

zoomg.ir