فروشگاه سورس یونیتی

پلی‌استیشن ۵ تا سال ۲۰۲۰ عرضه نمی‌شود

می 1, 2019

پلی‌استیشن ۵ تا سال ۲۰۲۰ عرضه نمی‌شود

 

Casi listo el lanzamiento del PlayStation 5. Se espera que Sony anuncie la fecha de lanzamiento en cualquier momento. Foto: Fuentes

 

با نزدیک شدن به پایان نسل هشتم، شایعات بسیاری از تاریخ انتشار کنسول‌های نسل بعد منتشر می‌شود. حال شرکت سونی (Sony) تصمیم گرفته است تا با انتشار بیانیه‌ای به این شایعات پایان دهد. با توجه به این موارد، شرکت سونی رسما از عدم عرضه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵ تا سال ۲۰۲۰ خبر داد.

این اطلاعات پس از انتشار جدیدترین گزارش مالی سونی در دسترس قرار گرفته است و بر اساس آن‌ها، کنسول نسل بعدی این شرکت حداقل تا پایان سال مالی جاری یعنی تا تاریخ سه‌شنبه ۱۲ فروردین ماه ۱۳۹۹ (۳۱ مارس ۲۰۲۰ میلادی) به بازار عرضه نخواهد شد.

شرکت سونی در سال ۲۰۱۹ از کنسول پلی استیشن ۵ رونمایی کرد و از همان زمان شوق و اشتیاق زیادی را در دل دوست‌داران بازی‌های ویدیویی به‌وجود آورد. این کمپانی بالاخره در تاریخ ۱۲ نوامبر سال ۲۰۲۰ این کنسول را منتشر کرد و به انتظارات پایان داد. این کنسول نماینده‌ی نسل نهم کمپانی سونی است و توانسته با نوآوری‌های خود توقعات بسیاری از کاربران را برآورده کند.

اخباری که طی این مدت منتشر شدند، بیشتر درباره عملکرد فنی و قابلیت‌های PS5 از این نظر بودند. برای مثال این‌که عمودی یا افقی نگه داشتن کنسول در عملکرد خنک‌کننده آن تفاوتی ایجاد نمی‌کند. یا این‌که شما فقط به ۶۶۴ گیگابایت از حافظه SSD پلی استیشن ۵ دسترسی خواهید داشت؛ عددی که صرفا ۶۰٪ از حافظه ۱ ترابایتی تبلیغ‌شده را در برمی‌گیرد. علاوه بر این، گویا فعلا مشخص نیست شما باید چه‌طور حافظه SSD کنسول را ارتقا دهید، زیرا سونی اعلام کرده که درگاهی که انتظار می‌رفت محلی برای نصب حافظه SSD جانبی است، در زمان عرضه کارایی ندارد تا زمانی که خبر رسمی از سوی سونی منتشر شود. درباره درگاه‌های کنسول صحبت کردیم و بهتر است نگاهی به ویدیوهای آنباکسینگ منتشر شده از کنسول بیاندازید.

منبع: gamenews.ir

psarena.ir