فروشگاه سورس یونیتی

بازی های رایگان ماه جولای ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

جولای 4, 2019

بازی های رایگان ماه جولای ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای ۲۰۱۹ ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

پس از انتشار فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای سرویس پلی استیشن پلاس، حال این بار نوبت به ردموندی ها رسیده که کاربران ایکس باکس لایو گلد را در جریان آثار رایگان ماه جاری این سرویس بگذارند. طبق روال همیشه، مایکروسافت در این ماه هم دو بازی رایگان برای کنسول ایکس باکس وان و دو اثر دیگر برای کنسول نسل هفتم خود یعنی ایکس باکس ۳۶۰ در نظر گرفته که در مجموع، این چهار عنوان ویدیویی در بازه های زمانی مختلف در دسترس مشترکین قرار خواهد گرفت.

بر اساس گفته مایکروسافت، کاربران کنسول ایکس باکس وان در ماه جولای دو بازی INSIDE و Big Crown: Showdown را به طور رایگان دریافت می کنند. در طرف دیگر، دارندگان کنسول ایکس باکس ۳۶۰ نیز می توانند از تجربه عناوین Castlevania: Symphony of the Night و Meet The Robinsons لذت ببرند. مشابه همیشه، به لطف قابلیت محبوب «پشتیبانی از نسل قبل»، هر دو عنوان ویدیویی کنسول ایکس‌ باکس ۳۶۰ به صورت رایگان روی ایکس‌ باکس وان نیز قابل اجراست و به عبارتی، کاربران ایکس باکس وان در این ماه نیز میزبان چهار بازی مذکور خواهند بود.

بازی های رایگان ماه جولای 2019 ایکس باکس لایو گلد

شایان ذکر است؛ ارزش بازی های رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد نزدیک به ۶۳ دلار اعلام شده که این رقم تا حدودی برابر نصف ارزش بازی های رایگان ماه گذشته است. توجه داشته باشید که فرصت دریافت رایگان بازی Rivals of Aether هنوز به پایان نرسیده و شما تا روز ۲۴ تیر (۱۵ جولای) می توانید این اثر را به حساب کاربری خود اضافه کنید.

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای ۲۰۱۹ ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

 

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  •  INSIDE

تاریخ شمسی: ۱۰ تیر الی ۹ مرداد

تاریخ میلادی: ۱ جولای تا ۳۱ جولای

  • Big Crown: Showdown

تاریخ شمسی: ۲۵ تیر الی ۲۴ مرداد

تاریخ میلادی: ۱۶ جولای الی ۱۵ آگوست

 

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰

  • Castlevania: Symphony of the Night

تاریخ شمسی: ۱۰ تیر الی ۲۴ تیر

تاریخ میلادی: ۱ جولای تا ۱۵ جولای

  • Meet The Robinsons

تاریخ شمسی: ۲۵ تیر الی ۹ مرداد

تاریخ میلادی: ۱۶ جولای تا ۳۱ جولای

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه ژوئن ۲۰۱۹ ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید.

گفتنی است؛ شرکت سونی نیز چند روز گذشته اسامی بازی های رایگان ماه جولای سرویس پلی استیشن پلاس را منتشر کرد.

منبع: click.ir