فروشگاه سورس یونیتی

Concrete Genies پاییز سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

مارس 25, 2018

Concrete Genies پاییز سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

در جریان رویداد امروز State of Play سونی، بازی انحصاری پلتفرم‌ پلی استیشن یعنی Concrete Genies که پیش از این قرار بود قبل از پاییز سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شود، با تأخیری در زمان انتشار مواجه شد و ظاهرا کاربران باید تا پاییز سال ۲۰۱۹، منتظر عرضه‌ی این بازی باشند.

با اینکه تأخیر در زمان انتشار بازی‌ها خبر خوشایندی برای کاربران نیست، اما اطلاعات خوبی از این بازی منتشر شد که حداقل از بابت جذابیت داستان بازی خیال‌مان راحت باشد. تریلر جدیدی که امروز منتشر شد، بیشتر روی داستان بازی تمرکز می‌کند. در این تریلر شاهد حضور شخصیت اصلی داستان، Ash، هستیم و جزئیاتی از داستان زندگی قبلی او را مشاهده می‌کنیم. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که گرافیک این بازی به نسبت آنچه تریلرهای قبلی آن، به تصویر می‌کشیدند، بهبود بسیار چشمگیری یافته است.

علاوه بر خبر تأخیر زمان انتشار این بازی، سونی اعلام کرد بازی Concrete Genie در زمان انتشر از واقعیت مجازی نیز پشتیبانی خواهد کرد. اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضوع منتشر نشد اما قطعا در آینده در رابطه با جزئیات آن خواهیم شنید.

کانکریت جینی از آن بازی‌های نیمه‌مستقل و کوچک سونی است که به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است. این بازی در جریان رویداد هفته‌ی بازی‌های پاریس (Paris Games Week) به‌بازیکنان معرفی شد و تا همین هفته‌های اخیر که عرضه‌ شد، مراحل ساخت خود را در استودیو Pixelopus طی کرد و قسمتی کوچک از رویدادهای مختلف سونی را هم به‌خود اختصاص داد. کانکریت جینی ماجرای دیرینه و تقابل کهن نیروهای تاریکی و روشنایی را در قالب یک فانتزی نوجوانانه به‌گیمرها تقدیم و تمامی مکانیک‌های شدیدا سرگرم‌کننده و جذاب گیم‌پلی خود را هم روی همین فرم روایی، بنا می‌کند. شاید کانکریت جینی در نگاه اول یک بازی کودکانه و معمولی به‌نظر برسد اما، این اثر با پیروی خیلی خوب از استانداردهای ژانر ماجرایی و سرگرم کردن گیمر در تمامی لحظات با روش‌های خاص و خلاقانه‌‌ای که دارد، برآیند کیفی خوبی ارائه می‌کند.

منبع:

www.dbazi.com

zoomg.ir