فروشگاه سورس یونیتی

احتمال انتشار بازی Watch Dogs 3 در پاییز امسال

می 20, 2019

 پس از انتشار لاین آپ شرکت یوبی سافت برای سال مالی جاری، شایعات در رابطه با عرضه بازی Watch Dogs 3 در پاییز امسال بار دیگر قوت گرفت.

با توجه به گذشت بیش از سه سال از انتشار بازی Watch Dogs 2، چند ماهی است که شایعه‌ های فراوانی در خصوص معرفی و عرضه نسخه سوم این مجموعه در ادامه سال جاری به چشم می خورد. اولین زمزمه های عرضه بازی Watch Dogs 3 از اسفند سال گذشته به گوش رسید و سپس وب‌سایت کوتاکو با بررسی جدیدترین بروزرسانی واچ داگز ۲ و تغییرات ایجاد شده در روند پایانی بازی، به جهان واچ داگز ۳ یعنی شهر لندن اشاره کرد.

چند روز پیش شرکت یوبی سافت با برگزاری جلسه ارائه گزارش مالی چند ماه اخیر خود، از انتشار سه بازی AAA جدید تا پایان سال مالی ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ خبر داد. اعلام این خبر نه تنها به شایعه عرضه  Watch Dogs 3 دامن زد، بلکه امید بسیاری از علاقه مندان به انتشار نسخه جدید مجموعه Splinter Cell را دوباره زنده کرد.

گزارش یوبی سافت

اما طولی نکشید که یوبی سافت رسما خبر معرفی نسخه بعدی بازی Splinter Cell را تکذیب کرد و همچنین زمان انتشار  Skull and Bones را تغییر داد. علاوه بر این ها، این شرکت پیش تر اعلام کرده بود که نسخه جدید سری اساسین کرید در سال میلادی ۲۰۱۹ به دست بازیکنان نخواهد رسید. تمامی این موارد اگرچه در نگاه اول گویای این موضوع است که یوبی سافت سال آرامی را در پیش دارد، اما هنوز نام سه بازی AAA جدید این شرکت برای گیمرها مبهم است.

 

بازی Watch Dogs 3

 

این شرکت چند روز گذشته رسما از بازی Ghost Recon Breakpoint رونمایی کرد و این عنوان برای عرضه در روز ۱۲ مهر ۹۸ (۴ اکتبر) برنامه ریزی شده است. با این حال، اطلاعاتی در خصوص دو بازی دیگر در دسترس نیست و با توجه به عدم عرضه نسخه بعدی بازی Splinter Cell و اساسین کرید، بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که  Watch Dogs 3 به عنوان دیگر اثر AAA جدید یوبی سافت، در ماه نوامبر (آبان – آذر) روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

زمان زیادی به برگزاری رویداد E3 2019 باقی نمانده و یوبی سافت در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود، از تمام آثار ویدیویی جدید رونمایی خواهد کرد.

منبع:click.ir