فروشگاه سورس یونیتی

Echo Show 5 آمازون،مجهز به نمایشگر کوچک، معرفی شد

می 31, 2019

Echo Show 5 آمازون مجهز به نمایشگر کوچک معرفی شد

 Echo Show 5 از راه رسید. این محصول آمازون که از یک نمایشگر ۵٫۵ اینچی بهره می برد و دارای اسپیکر است، با قیمت ۸۹٫۹۹ دلار به فروش می رسد.

اگر صفحه نمایش بزرگ اسپیکرهای Echo Show موردپسند شما نیست، شرکت آمازون دستگاه جدیدی را تحت عنوان Echo Show 5 وارد بازار کرده که صفحه نمایش آن کوچک تر و جمع و جورتر است. این محصول دارای یک صفحه نمایش مستطیلی شکل ۵٫۵ اینچی، یک اسپیکر و یک دوربین بوده و نسبت به اکثر محصولات مشابه قیمت کمتری دارد و تنها با ۸۹٫۹۹ دلار به فروش می رسد. این دستگاه همچنین امکان اتصال به دستیار صوتی گوگل یا الکسا را نیز برای کاربران فراهم می آورد.

جالب است بدانید که برای کج کردن و یا چرخاندن Echo Show 5، بهتر است از یک پایه مغناطیسی استفاده شود. این وسیله در فروشگاه اینترنتی آمازون با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار به فروش می رسد و به شما اجازه می دهد تا از اسپیکر به عنوان یک وسیله جانبی رومیزی یا یک ساعت زنگدار استفاده کنید.

این شرکت برای حفظ حریم شخصی افراد، یک پوشش فیزیکی را نیز برای دوربین آمازون Echo Show 5 در نظر گرفته است. کاربران می توانند این پوشش را روی لنز دستگاه کشیده و مانع دید دوربین شوند. این ویژگی در دستگاه های دیگر از طریق فشردن یک سوئیچ فیزیکی امکان پذیر است. اما برای اطمینان از خاموش بودن دوربین در این دستگاه ها می بایست حتما صفحه نمایش را روشن کرد.

اسپیکر هوشمند در رنگ های شنی و زغالی و از ماه آینده میلادی روانه بازار می شود. علاقه مندان می توانند از همین امروز نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

منبع: click.ir