فروشگاه سورس یونیتی

XRSPACE تسریع رشد متاورس تایوان را تضمین می کند

می 1, 2023

XRSPACE  تسریع رشد متاورس تایوان را تضمین می کند

Foxconn XRSPACE

Foxconn XRSPACE را با ۲۵ میلیون دلار تضمین می کند تا رشد فناوری همهجانبه محلی را تقویت کند

پنج‌شنبه گذشته، ارائه‌دهنده خدمات متاورس، XRSPACE، حدود ۲۵ میلیون دلار را در دور سرمایه‌گذاری برای گسترش پیشنهادات محتوای فراگیر سفارشی پلت‌فرم و برآورده کردن تقاضای مخاطبان برای خدمات و محتوای Metaverse تضمین کرد.

گروه فناوری Foxconn، شریک مورد اعتماد XRSPACE، دور تأمین مالی را رهبری می کند. صندوق توسعه ملی تایوان نیز در تامین سرمایه XRSPACE کمک کرد.

سرمایه به دست آمده این شرکت به XRSPACE اجازه می دهد تا تحقیق و توسعه را در رویدادهای زنده و تجربیات اجتماعی پلت فرم خود تسریع بخشد. علاوه بر این، این بودجه به XRSPACE امکان می دهد تا شامل ردیابی چهره، ردیابی حرکت، ادغام ۵G، پخش زنده RT3D و محتوای اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی باشد.

علاوه بر این، بودجه XRSPACE امکان همکاری و مشارکت جدید با برندهای بین المللی از جمله تایوان، چین، ژاپن و ایالات متحده را فراهم می کند. این شرکت در تلاش است تا «نسل بعدی مشارکت مصرف‌کننده در Metaverse» را هدایت کند.
فضای دیجیتال برای برندها و سازندگان

با موفقیت در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳، XRSPACE قصد دارد چشم‌انداز پلتفرم خود را بر اساس داستان‌های موفقیت قبلی تسریع بخشد.

برای مثال، با مشارکت متا تایوان و وزارت فرهنگ تایوان، XRSPACE یک تجربه همهجانبه متاورس را بر اساس معبد Beigang Chaotian در تایوان راه اندازی کرد. به گفته این شرکت، فضای دیجیتال میلیون ها بازدید کننده بین المللی را به خود جذب کرد.

XRSPACE همچنین دوقلوهای دیجیتال Metaverse را برای موزه کاخ ملی تایوان و موزه جومینگ ایجاد کرد. این موزه دیجیتال به لطف کمک وزارت آموزش در تایوان، تقریباً ۲۰۰۰۰ بازدیدکننده از بیش از ۱۲۰۰ مؤسسه آموزشی را جذب کرده است.

علاوه بر این، با شریک مورد اعتماد این شرکت یعنی  فاکسکان – و همچنین بانک فوبون تایپه، Chunghwa Telecom و Asia Pacific Telecom – این شرکت مجموعه‌ای از قابلیت‌های ارائه و اشتراک در سطح سازمانی را برای سرویس Metaverse ایجاد کرد.
جوایز XR 2023 – شما دعوت شده اید

شرکت مذکور همچنین دارای یک بخش R&D Metaverse متمرکز بر سرگرمی به نام PartyOn است. XRSPACE از طریق بخش سرگرمی خود میزبان تجربیات اجتماعی زنده است که تقریباً ۷۰۰۰۰۰ کاربر را در بیش از ۵۰۰۰۰ رویداد جذب می کند که از محتوای RT3D تولید شده توسط کاربر استفاده می کند.

علاوه بر این، در ژانویه ۲۰۲۳، XRSPACE با Nana Music، یک پلت فرم موسیقی اجتماعی پیشرو ژاپنی، برای ایجاد رویدادهای همهجانبه در سرویس Metaverse شریک شد. این مشارکت به پایگاه کاربر ده میلیون نفری Nana Music راهی می‌دهد تا از رویدادهای موسیقی در فضاهای غوطه‌ور با آواتارهای سفارشی لذت ببرند.

در نوامبر ۲۰۲۲، XRSPACE با مرکز موسیقی پاپ تایپه برای میزبانی یک کنسرت مجازی زنده و تعاملی در پلتفرم Metaverse همکاری کرد.

در ماه فوریه، فاکسکان یک یادداشت تفاهم (MOU) با این شرکت امضا کرد تا پلتفرم Metaverse و پشته های فناوری یکپارچه آن را تقویت کند.

قرارداد تفاهم نامه همچنین به XRSPACE دسترسی بیشتری به منابع مورد نیاز برای ساخت زیرساخت متاورس می دهد و به شرکت اجازه می دهد محصولات دیجیتالی خود را گسترش و بهینه سازی کند.

در زمان توافقنامه تفاهم نامه، پیتر چو، رئیس و مدیر اجرایی افزود:

برای ایجاد یک متاورز بزرگتر و بهتر در آینده، باید ابر، هوش مصنوعی، محاسبات لبه، ۵G و فضای ذخیره سازی را با هم ترکیب کنیم. این دلیل اصلی این مشارکت است. فاکسکان چشم اندازی واضح [در مورد] متاورژن دارد. ما معتقدیم کارهای زیادی وجود دارد که می‌توانیم برای تکمیل یکدیگر انجام دهیم و با هم برای بهتر کردن متاورس کار کنیم.

Young Liu، رئیس گروه فناوری Hon Hai، همچنین گفت که بهینه سازی چارچوب های Metavse نسبت به محصولات نهایی کاربر بسیار مهم است. لیو اشاره کرد که تقویت «AR/VR، نرم‌افزار، زیرساخت، محتوا و برنامه‌های کاربردی و رسیدگی به تقاضای فزاینده برای خدمات ابری و معماری سرور قدرتمندتر» حیاتی است.

منبع:www.xrtoday.com