فروشگاه سورس یونیتی

ChatGPT VR Training Tools در Immerse Marketplace معرفی شد

می 6, 2023

ChatGPT VR Training Tools در Immerse Marketplace معرفی شد

 

ChatGPT_VR_Training_Tools

 

پلتفرم آموزشی مبتنی بر هوش مصنوعی VirtualSpeach ChatGPT به سرویس برنامه کاربردی سازمانی می پیوندد

این جمعه، VirtualSpeech، یک پلت فرم آموزشی همهجانبه که از فناوری ChatGPT/مکالمه-AI بهره می برد، به شریک بازار با Immerse تبدیل شد. این مشارکت به Immerse اجازه می‌دهد راه‌حل VirtualSpeech را از طریق بازار برنامه‌های شخص ثالث درجه سازمانی خود در بین کاربران نهایی تجاری مختلف توزیع کند.

VirtualSpeech به بازار معتبر بیش از ۱۲۰ راه حل آموزشی همهجانبه از ۲۵ شریک مانند Bodyswaps، FreeRangeXR و Hard Hat VR می پیوندد.

کسب‌وکارها می‌توانند بازار را بر اساس صنعت، مهارت، یا موضوع جستجو کنند و محتوا را براساس اشتراک یا هر مجوز خریداری کنند، آماده توزیع محتوای همه جانبه بین کارگران و کارآموزان در زمینه‌های عمودی مانند ساخت‌وساز، تولید و مراقبت‌های بهداشتی هستند.

این بازار از هدست های Meta Quest 2 و Pico Neo 3 پشتیبانی می کند. علاوه بر این، پلتفرم‌ها به مدیران و مربیان اجازه می‌دهند تا معیارها را در طول یک جلسه آموزشی تجزیه و تحلیل کنند.

Immerse Marketplace یک منبع ارزشمند برای کسب‌وکارها و تولیدکنندگان محتوای واقعیت مجازی است که بستری را برای سازندگان فراهم می‌کند تا آثار خود را به نمایش بگذارند و به مخاطبان بیشتری دست یابند. سازندگان همچنین می توانند از طریق برنامه اشتراک درآمد Immerse Marketplace از محتوای خود درآمد کسب کنند.

 

VirtualSpeech چگونه از ChatGPT برای آموزش همه جانبه استفاده می کند؟

 

پلتفرم Virtualspeech برنده جایزه از قابلیت‌های ChatGPT برای ایجاد آموزش مهارت‌های نرم همه‌جانبه استفاده می‌کند. ChatGPT می تواند متن تولید کند، زبان ها را ترجمه کند، محتوای خلاقانه بنویسد و به طور رسمی به سوالات پاسخ دهد.

ادغام ChatGPT Virtualspeech پلت فرم آموزشی VR خود را قادر می سازد تا از عوامل مجازی پشتیبانی کند که می توانند به سؤالات کارآموز پاسخ دهند، دستورالعمل ها را ارائه دهند و در مکالمات در زمان واقعی شرکت کنند.

با ChatGPT، کلاینت‌های Virtualspeech می‌توانند سناریوهای آموزشی VR را ایجاد کنند که در مقایسه با سناریوهای آموزشی فراگیر از پیش تعیین‌شده، برای زبان‌آموزان واقعی‌تر و تعاملی‌تر باشد.

یک کلاینت می تواند یک سناریوی آموزشی VR برای نمایندگان خدمات مشتری ایجاد کند، که به زبان آموزان اجازه می دهد با یک ربات ChatGPT که مشتری را شبیه سازی می کند، تعامل داشته باشند. این نوع سناریوی آموزشی همچنین به نماینده خدمات مشتری اجازه می دهد تا مهارت های خود را در یک محیط امن و کنترل شده تمرین کند.

 

جلسات آموزشی جامع گفتار مجازی

 

پلتفرم Virtualspeech از ChatGPT برای شبیه سازی مکالمات چالش برانگیز بین کارمندان و مدیران استفاده می کند. این می‌تواند به مدیران کمک کند تا برای بحث‌های دشوار آموزش ببینند، در حالی که همکاران را با صراحت، احترام و حمایت نشان می‌دهند.

در طول یک جلسه آموزشی بررسی عملکرد گفتار مجازی، یک کارآموز رو در رو با یک آواتار آماده برای ChatGPT قرار می گیرد. سپس کارآموز می تواند مکالمه را در یک محیط امن و کنترل شده تمرین کند.

گفتار مجازی جلسات پرسش و پاسخ در مقیاس بزرگ را نیز شبیه سازی می کند. این می تواند به کارآموزان کمک کند تا برای رویدادهای سخنرانی عمومی، مانند سخنرانی ها و کنفرانس های مطبوعاتی آماده شوند.

این پلتفرم سوالاتی را بر اساس ارائه یک کارآموز ایجاد می کند، بنابراین کارآموزان می توانند پاسخ دادن به سوالات در موضوعات مختلف را تمرین کنند.

گفتار مجازی همچنین ابزارهای بازخورد پس از ارزیابی، مانند پخش ویدئو، تجزیه و تحلیل گفتار، و تجزیه و تحلیل تماس چشمی را برای کمک به کارآموزان در شناسایی زمینه های بهبود ارائه می دهد.

این پلتفرم همچنین می‌تواند اطلاعات خودارزیابی، مانند لحن، سرعت، و تماس چشمی را برای کمک به کارآموزان در بهبود مهارت‌های مصاحبه ارائه دهد.

مشتریان می‌توانند از یکپارچه‌سازی ChatGPT Virtualspeech برای ایجاد تجربیات آموزشی VR فراگیرتر و جذاب‌تر استفاده کنند، و به یادگیرندگان کمک می‌کند مطالب آموزشی را بهتر درک کنند و اطلاعات را به طور مؤثرتری حفظ کنند – آماده برای دنیای واقعی.

Immerse Marketplace از یک رابط کاربر پسند استفاده می کند تا یافتن، خرید و استقرار خدمات آموزشی VR مناسب برای یک مورد خاص را برای مشاغل آسان کند.

کاربران می‌توانند به راحتی بازار را مرور کنند، توضیحات برنامه را بخوانند و دموهای برنامه را تماشا کنند. سپس آنها می توانند این سرویس را خریداری کرده و با چند کلیک آن را در یک نیروی کار مستقر کنند.

بازار Immerse مقیاس پذیر و منعطف است و به کاربران اجازه می دهد تا یک برنامه واحد را بین هزاران کاربر مستقر کنند. این پلتفرم همچنین توزیع ناشناس را ارائه می دهد، بنابراین کاربران می توانند برنامه ها را بدون نیاز به اعتبار به اشتراک بگذارند، و کار را برای مشاغل در هر اندازه ای آسان تر می کند تا برنامه های آموزشی VR را برای کارمندان خود به کار گیرند.

Immerse Marketplace گزارشات و اطلاعاتی را برای ردیابی پیشرفت کاربران ارائه می دهد. این پلتفرم از نظارت بر تجزیه و تحلیل سفارشی بر اساس پارامترهای از پیش تعریف شده با استفاده از ساختارهای مبتنی بر پروتکل xAPI برای استانداردسازی داده ها و نظارت بر تجربه VR استفاده می کند.

اطلاعات پس از ارزیابی می تواند به مربیان کمک کند تا مناطقی را که کاربران به آموزش بیشتری نیاز دارند، ردیابی اثربخشی برنامه های آموزشی و بهبود محتوای آموزشی را شناسایی کنند.

منبع:www.xrtoday.com