فروشگاه سورس یونیتی

مسابقه «بازشناسی پلاک مخدوش» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

اکتبر 13, 2019

مسابقه «بازشناسی پلاک مخدوش» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

مسابقه «بازشناسی پلاک مخدوش» در چهارچوب مسابقات هوش مصنوعی امیرکبیر هفته‏ پایانی آبان برگزار خواهد شد.

مسابقه «بازشناسی پلاک مخدوش» در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقه‏ «بازشناسی پلاک مخدوش» یکی از مجموعه مسابقات تعریف شده در «چالش کاربرد هوش مصنوعی در تحلیل داده‌های شهری» است که با هدف کشف پلاک‌های دستکاری‏ شده‏ خودرو‌ها در تصاویر ثبت‏ شده در دوربین‌های کنترل ترافیک شهری تعریف شده است. این مسابقه با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار می‌شود.

هدف این مسابقه شناسایی مواردی است که بخشی از پلاک خودرو به گونه‌ای دستکاری شده باشد که برخی از ارقام یا حروف مربوط به پلاک غیرقابل تشخیص و یا با شماره یا حرف دیگری اشتباه شوند. در این مسابقه تیم‌های شرکت کننده باید قادر به شناسایی تصاویر پلاک‌های سالم، پلاک‌های مخدوش و تصاویر غیرپلاک باشند.
تیم‌های شرکت‏ کننده در صورت تمایل می‌توانند تا قبل از برگزاری دور نهایی مسابقات، یک اجرای آزمایشی داشته باشند و نتایج تمامی اجرا‌های آزمایشی از طریق وب سایت مسابقات در اختیار شرکت‏ کنندگان قرار خواهد گرفت.
به برگزیدگان مسابقه جوایز ویژه‌ای از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اهدا خواهد شد. مسابقه «باز شناسی پلاک مخدوش» در مسابقات سالانه‏ هوش مصنوعی امیرکبیر در هفته‏ پایانی آبان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.
منبع: خبرنگاران جوان