فروشگاه سورس یونیتی

سایرن ایموت ،میکروفون جدید ریزر، با قابلیت پخش ایموجی معرفی شد

سپتامبر 30, 2019

سایرن ایموت ،میکروفون جدید ریزر، با قابلیت پخش ایموجی معرفی شد

میکروفون ریزر به نام سایرن ایموت، جدیدترین محصول معرفی شده از این کمپانی است که به استریمر‌ها اجازه می‌دهد حال و هوای جالب‌تری را از طریق نمایش ایموجی‌ها برای بینندگان خود پدید آورند.

تنها وجه تمایز این میکروفن نسبت به مدل‌های معمولی، صفحه نمایش ۸ در ۸ LED آن است که بیش از ۱۰۰ ایموجی را به صورت دینامیک یا ثابت به بینندگان نشان می‌دهد. کاربران می‌توانند با توجه به واکنش بیننده‌های کانال استریم بازی خود در توییچ یا میکسر، یک ایموجی را برای نمایش انتخاب کنند. این قابلیت البته با فرهنگ توییچ، تطابق بسیاری دارد، زیرا در وبسایت توییچ، کاربران می‌توانند رضایت خود را از استریمر مورد علاقه‌شان به کمک ایموجی نشان دهند.

ریزر با دانستن این موضوع، میکروفون سایرن ایموت را به پشتیبانی از Streamlabs و XSplit مجهز کرده تا کاربران بتوانند از طریق استریم در توییچ و میکسر، ایموجی‌های مربوطه را نیز نمایش دهند. این میکروفون با دستگاه‌های ریزر که از سیستم نورپردازی کروما استفاده می‌کنند نیز سازگار است. در نتیجه کاربران می‌توانند نورپردازی تجهیزات خود را به صورت هماهنگ با این میکروفون در آورند.

سایرن ایموت

بخش فنی میکروفون سایرن ایموت اما تفاوت چندانی با دیگر میکروفون‌های کاردیو ندارد. البته ریزر از الگوی هایپر کاردیو برای این میکروفون استفاده کرده است که نسبت به میکروفون‌های معمولی با الگوی کاردیو، توانایی بهتری در حذف محیط اطراف دارند. همچنین پوشش ضد شوک، بینندگان را از صداهای ناگهانی استریمر‌ها حفظ خواهد کرد. پایه مخصوص میکروفون سایرن ایموت از نوع شاخ گوزنی بوده و استریمر‌ها را در تنظیم موقعیت دلخواه میکروفون یاری می‌کند.

ریزر برای تولید ایموجی‌ها جدید نیز کم نگذاشته است و استریمر‌ها به کمک برنامه Streamer Companion App می‌توانند ایموجی‌های مخصوص به خود را نیز تولید کنند و به کمک این ایموجی‌های شخصی، کاربران می‌توانند بینندگان خود را غافلگیر کنند.

میکروفون سایرن ایموت قرار است در ۳ ماه چهارم سال ۲۰۱۹ و با قیمت ۱۸۰ دلار در اختیار استریمر‌های قرار گیرد.