فروشگاه سورس یونیتی

استیم تخفیف های تابستانه‌اش را آغاز کرد

ژوئن 30, 2019

استیم تخفیف های تابستانه‌اش را آغاز کرد

رویداد تخفیف های تابستانه فروشگاه استیم باعث می شود پی سی بازها بسیاری از بازی های برجسته و محبوب را با قیمت مناسب تری خریداری کنند.

شرکت ولو هر ساله در بازه های زمانی مختلف تخفیف های گسترده و وسوسه انگیزی را روی بازی های قدیمی و چه بسا جدید اعمال می کند که به لطف آن، شرایط عالی و بی نظیری برای خرید بازی های مورد علاقه پی سی بازها فراهم می شود. با آغاز فصل تابستان، حال این بار نوبت به برگزاری رویداد تخفیف های تابستانه فروشگاه استیم تحت عنوان ۲۰۱۹ Steam Grand Prix رسیده تا بار دیگر کاربران پلتفرم رایانه شخصی بازی های مد نظر خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنند.

در جریان این رویداد، تخفیف های ویژه ای روی بازی های سرشناسی همچون اساسین کرید اودیسه، Devil May Cry 5، پابجی، Monster Hunter: World، رزیدنت ایول ۲، ARK: Survival Evolved و Tom Clancy’s Rainbow Six Siege اعمال شده که شما می توانید این عناوین را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنید. توجه داشته باشید که تخفیف های تابستانه فروشگاه استیم از امروز آغاز شده و تا روز ۱۸ تیر (۹ جولای) ادامه دارد.

در کنار این تخفیف ها، شرکت ولو مشابه سال گذشته یک مینی گیم هم برای بازیکنان در نظر گرفته که کاربران با تجربه بازی و کسب امتیاز، می توانند شانس خود را برای دریافت یک بازی رایگان از لیست مورد علاقه امتحان کنند. برای این منظور، کافیست که در مسابقه این مینی گیم شرکت کنید و با پیروزی در هر مسابقه، امتیاز خود را بیشتر و بیشتر کنید.

در ادامه می توانید بخشی از اسامی بهترین و برجسته ترین عناوین ویدیویی تخفیف خورده برای پلتفرم رایانه شخصی در طی رویداد تخفیف های تابستانه فروشگاه استیم را مشاهده کنید:

نام بازی

میزان تخفیف

قیمت اصلی

قیمت تخفیف

Devil May Cry 5 ۳۴ درصد ۵۹٫۹۹ دلار ۳۹٫۵۹ دلار
Assassin’s Creed® Odyssey ۵۰ درصد ۵۹٫۹۹ دلار ۲۹٫۹۹ دلار
Astroneer ۲۵ درصد ۲۹٫۹۹ دلار ۲۲٫۴۹ دلار
Sekiro: Shadows Die Twice ۲۰ درصد ۵۹٫۹۹ دلار ۴۷٫۹۹ دلار
PUBG ۵۰ درصد ۲۹٫۹۹ دلار ۱۴٫۹۹ دلار
The Witcher 3: Wild Hunt ۷۰ درصد ۴۹٫۹۹ دلار ۱۴٫۹۹ دلار
Divinity: Original Sin 2
۴۰ درصد ۴۴٫۹۹ دلار ۲۶٫۹۹ دلار
Monster Hunter: World ۵۰ درصد ۵۹٫۹۹ دلار ۲۹٫۹۹ دلار
Civilization VI: Gathering Storm
۲۵ درصد ۳۹٫۹۹ دلار ۲۹٫۹۹ دلار

برای مشاهده کلیه پیشنهادها و تخفیف های ویژه تابستانه به فروشگاه رسمی استیم مراجعه کنید.

زمان زیادی از برگزاری فروش ویژه فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز تحت عنوان Mega Sale نمی گذرد و این شبکه نیز طی رویداد مذکور، بسیاری از بازی های انحصاری خود از جمله مترو اکسدوس را برای مدت محدودی با قیمت مناسب تری به فروش رساند. با این حال، هنوز اطلاعاتی در خصوص تخفیف های تابستانه فروشگاه اپیک گیمز در دست نیست.

منبع: click.ir