فروشگاه سورس یونیتی

بازی Ghost of Tsushima نیمه اول سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

ژوئن 4, 2019

بازی Ghost of Tsushima نیمه اول سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

بر اساس گزارش اخیر وب‌سایت کوتاکو، بازی Ghost of Tsushima نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس کاربران کنسول پلی استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

در حالی که این روزها اغلب شرکت های بازی سازی خود را برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی در رویداد سالانه E3 2019 آماده می کنند، گزارش های متعددی هم در خصوص بازی های جدید و زمان عرضه آن ها در سراسر فضای مجازی به چشم می خورد. از آنجا که سونی برای اولین بار در این مراسم حضور ندارد و چندی پیش به رونمایی از اثر انحصاری Death Stranding پرداخت، در حال حاضر بیشتر توجه ها را به خود جلب کرده و گمانه زنی های فراوانی در خصوص سه آثار انحصاری بزرگ این شرکت به گوش می رسد.

برنامه‌ریزی سونی برای بازی

شرکت سونی تا پیش از پایان کار نسل هشتم کنسول ها قرار است سه بازی انحصاری بزرگ به نام های The Last of Us Part II ،Death Stranding و Ghost of Tsushima را منتشر کند. در حالی که بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان (۸ نوامبر) عرضه می شود، دیگر آثار انحصاری کنسول پلی استیشن ۴ به این زودی ها به دست بازیکنان نخواهد رسید. در همین راستا، سردبیر وب‌سایت کوتاکو به نام جیسون شرایر (Jason Schreier) که با بررسی شرایط همواره زمان عرضه بازی ها را به طور تقریبی مشخص می کند، چندی پیش طی پیامی در شبکه اجتماعی توییتر ادعا کرد که Ghost of Tsushima نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی از راه خواهد رسید.

 

بازی Ghost of Tsushima

 

به گفته این خبرنگار، دو بازی مورد انتظار «آخرین ما: قسمت دو» و Ghost of Tsushima تا پیش از عرضه کنسول نسل نهم پلی استیشن ۵، در نیمه اول سال آینده میلادی روی کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. بد نیست بدانید این اولین باری نیست که گزارش ها از عرضه  Ghost of Tsushima در اوایل سال ۲۰۲۰ حکایت دارند.

با استناد به اینکه جیسون شرایر تا به امروز پیش بینی های درستی در زمینه زمان انتشار بازی ها کرده، چندان دور از ذهن نیست که شاهد عرضه بازی Ghost of Tsushima و The Last of Us Part II در نیمه اول سال ۲۰۲۰ میلادی باشیم. علاوه بر این ها، شواهد امر گویای این موضوع است که کنسول پلی استیشن ۵ نیمه دوم سال آینده راهی بازار می شود که بر این اساس، بدیهی است که سونی در اواخر چرخه عمر نسل هشتم اقدام به عرضه مورد انتظارترین آثار نسل کنونی خود کند.

منبع: click.ir