فروشگاه سورس یونیتی

بازی Gears 5 در مراسم E3 2019 حضور دارد

ژوئن 1, 2019

بازی Gears 5 در مراسم E3 2019 حضور دارد

 شرکت مایکروسافت با انتشار توییتی اعلام کرد که بازی Gears 5 در مراسم E3 2019 حضور دارد و طی این رویداد، اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

 

کمتر از ده روز به برگزاری رویداد بزرگ E3 2019 باقی مانده و در حال حاضر بسیاری از شرکت ها خود را برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی تماشایی و معرفی تازه ترین آثار ویدیویی آماده می کنند. در این میان، با گذشت زمان روز‌به‌روز گزارش ها و خبرهای بیشتری در خصوص برنامه بازی سازان و عناوین حاضر در این نمایشگاه به چشم می خورد که در جدیدترین آن ها، همان طور که انتظار می رفت، چندی پیش ردموندی ها طی پیامی رسما حضور بازی Gears 5 در کنفرانس خبری خود را تایید کردند.

به گفته مایکروسافت،  Gears 5 در مراسم E3 2019 پنل مخصوص به خود را دارد و آقای رد فرگوسن، مدیر عامل استودیو کوالیشن (The Coalition) به همراه جف کیلی اطلاعات تکمیلی و بیشتری از این عنوان را در دسترس بازیکنان و هواداران این مجموعه قرار خواهد داد. هنوز جزئیاتی از پنل و نمایش های این بازی منتشر نشده، اما به اذعان رئیس استودیو کوالیشن، به نظر می رسد در این مراسم شاهد ارائه اطلاعات در خصوص گیم پلی، داستان و مکانیزم های مختلف بازی باشیم.

برنامه ریزی مایکروسافت برای این بازی

شرکت مایکروسافت در صفحه رسمی توییتر مجموعه Gears of War این چنین حضور بازی مورد انتظار Gears 5 در مراسم E3 امسال را تایید کرد:

شما را در مراسم E3 2019 می بینیم! به رویداد E3 Coliseum ملحق شوید تا نگاه عمیقی به Gears 5 بیاندازیم. این عنوان در ادامه امسال روی ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد.

علاوه بر این ها، از آنجا که گیرز ۵ برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه ریزی شده و فاصله زیادی با پایان فرآیند ساخت خود ندارد، انتظار می رود ویدیوهای بیشتری از گیم پلی این عنوان طی کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت منتشر شود که در انتهای این تریلرها، تعیین تاریخ دقیق انتشار بازی نیز چندان دور از انتظار نیست.

در حال حاضر، استودیوی کوالیشن روی توسعه بازی Gears 5 فعالیت می کند و آن را امسال روی دو پلتفرم ایکس باکس وان و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز عرضه می کند.

منبع: click.ir