فروشگاه سورس یونیتی

بازی Anthem ممکن است به صورت رایگان عرضه شود

می 18, 2019

بازی Anthem ممکن است به صورت رایگان عرضه شود

 

شایعه: بازی Anthem ممکن است به صورت رایگان عرضه شود

براساس شایعاتی جدید، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) و استودیوی بایوور (Bioware) قصد دارند در آینده‌ای نزدیک بازی anthem را به صورت رایگان عرضه کنند و آن را به سرویس EA Accsess بیاورند. با توجه به عملکرد نه‌چندان خوب این بازی و کاهش تعداد بازی‌بازان آن، رایگان شدن بازی محتمل به نظر می‌رسد، اما منبع شایعه در این مورد خیلی مطمئن نیست.

این شایعات در وبلاگی به نام MMOGFails منتشر شده‌اند، این منبع ادعا می‌کند یک منبع ناشناس نزدیک به بایوور و الکترونیک آرتس دارد. خروجی این منبع با نقل قول از منبع اصلی ادعا می‌کند که مدیریت استودیوی بایوور معتقد است که بازی‌بازان و اختلافات متعددی که بازی را از زمان عرضه از بین برده است، برای فروش ضعیف این‌بازی سرزنش شده‌اند. علاوه بر این، شرکت الکترونیک آرتس نیز تا اندازه‌ای به دلیل عجله در انتشار بازی سرزنش شده است.

همچنین این منبع درباره‌ی آنچه که بایوور در گذشته گفته است، توضیحاتی ارائه داده است:

” الکترونیک آرتس و بایوور کاملا تعهد کرده‌اند تا مشکلات بازی را رفع کنند و به پشتیبانی از آن ادامه دهند. همان‌طور که می‌دانید، در برخی موارد نیاز دارید بازی‌بازان جدید یا قدیمی را به بازی بیاورید و یک راه خوب برای رسیدن به این هدف رایگان کردن این‌بازی است.”

همان‌طور که گفته شد اگر این‌بازی به صورت رایگان عرضه شود، احتمالا در مراسم E3 از آن رونمایی می‌شود. جایی که می‌توان تصور کرد که بایوور فرصتی جدید برای آینده‌ی Anthem بدست خواهد آورد.

یک منبع ناشناس نزدیک به شرکت بایوور و الکترونیک آرتس دارد. خروجی این منبع با نقل قول از منبع اصلی ادعا می‌کند که مدیریت استودیوی بایوور معتقد است که بازی‌بازان و اختلافات متعددی که بازی را از زمان عرضه از بین برده است، برای فروش ضعیف این‌بازی سرزنش شده‌اند. علاوه بر این، شرکت الکترونیک آرتس نیز به سهم خود برای بوجود آمدن مشکلات پیش بینی شده و تا اندازه‌ای به دلیل عجله در انتشار بازی سرزنش شده است.

Anthem در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. تاکنون الکترونیک آرتس و بایوور در مورد رایگان شدن  Anthem صحبتی نکرده‌اند.
منبع:gamefa.com