فروشگاه سورس یونیتی

بازی های رایگان ماه اکتبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شد

اکتبر 16, 2019

بازی های رایگان ماه اکتبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شد

شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های رایگان ماه اکتبر ۲۰۱۹ ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

پس از انتشار لیست بازی های رایگان ماه بعدی سرویس پلی استیشن پلاس، ردموندی ها نیز به نوبه خود از آثار رایگان ماه اکتبر ایکس باکس لایو گلد پرده برداشتند که طبق روال همیشه، شامل چهار عنوان ویدیویی مختلف برای دو کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ می شود. اولین بازی رایگان ماه اکتبر ایکس باکس لایو گلد، Tembo the Badass Elephant نام دارد که در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط سگا راهی بازار شد و به لطف ترکیب گیم پلی جذاب با گرافیک کارتونی، تا حدودی می توان آن را یک اثر سرگرم کننده نامید.

Friday the 13th: The Game دومین و برجسته ترین اثر رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد برشمرده می شود که به مناسبت جشن هالیووین، کاربران کنسول ایکس باکس وان از روز ۲۴ مهر الی ۲۴ آبان قادر به دریافت آن خواهند بود. این بازی یک اثر چندنفره آنلاین در سبک ترس و بقا است که در آن یک بازیکن در نقش قاتل و دیگر بازیکنان در نقش بازمانده به تجربه بازی می پردازند. در این میان، بد نیست اشاره کنیم که این اثر در ماه اکتبر سال گذشته میلادی به صورت رایگان در دسترس کاربران سرویس پلی استیشن پلاس قرار گرفته بود.

از بازی های رایگان کنسول ایکس باکس وان که بگذریم، دارندگان کنسول نسل هفتم ایکس باکس ۳۶۰ مشابه همیشه، این بار هم میزبان دو اثر رایگان هستند. که به گفته مایکروسافت، دو بازی Disney Bolt و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge طی ماه اکتبر به صورت رایگان در اختیار این گروه از بازیکنان خود قرار خواهد گرفت. البته، لازم به یادآوری است که هر دو اثر مذکور نسل هفتمی روی کنسول ایکس باکس وان نیز قابل اجراست و کاربران این کنسول هر چهار بازی مذکور را دریافت می کنند.

بازی

ناگفته نماند؛ ارزش تمامی بازی رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد چیزی در حدود ۷۴ دلار بوده که نزدیک به ۴۰ دلار کمتر از ارزش بازی های ماه قبلی است. همچنین، فراموش نکنید که فرصت دریافت بازی We Were Here هنوز به پایان نرسیده و شما تا روز ۲۳ مهر (۱۵ اکتبر) می توانید این اثر را به رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنید.

شاید برایتان جالب باشد:  بازی Mortal Kombat 11 را به صورت رایگان تجربه کنید

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه اکتبر ۲۰۱۹ ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

بازی‌ رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  • Tembo the Badass Elephant

تاریخ شمسی: ۹ مهر الی ۹ آبان

تاریخ میلادی: ۱ اکتبر تا ۳۱ اکتبر

  • Friday the 13th: The Game

تاریخ شمسی: ۲۴ مهر الی ۲۴ آبان

تاریخ میلادی: ۱۶ اکتبر الی ۱۵ نوامبر

بازی‌ رایگان کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰

  • Disney Bolt

تاریخ شمسی: ۹ مهر الی ۲۳ مهر

تاریخ میلادی: ۱ اکتبر تا ۱۵ اکتبر

  • Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

تاریخ شمسی: ۲۴ مهر الی ۹ آبان

تاریخ میلادی: ۱۶ اکتبر تا ۳۱ اکتبر

جهت دسترسی و دریافت بازی رایگان ماه اکتبر ۲۰۱۹ ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس بازی ایکس باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس باکس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم به شمار می روید، قادر به دریافت رایگان این عناوین نخواهید بود.

در طرف دیگر، بد نیست بدانید که شرکت سرگرمی های تعاملی سونی چندی پیش در جریان رویداد اختصاصی State of Play اسامی بازی های رایگان ماه اکتبر سرویس پلی استیشن پلاس را منتشر کرد که بر اساس آن، کاربران کنسول پلی استیشن ۴ طی این ماه می توانند از دریافت و تجربه دو بازی بی نظیر The Last of Us Remastered و MLB The Show 19 لذت ببرند (بازی های رایگان ماه اکتبر پلی استیشن پلاس مشخص شد).

منبع:click.ir